Článek "Bandzone.cz představí hvězdy roku 2011!" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek Bandzone.cz představí hvězdy roku 2011!

Bandzone.cz představí hvězdy roku 2011!

Sebastian

Ve středu 24.11. od 18:30 se v pražském nově zrekonstruovaném klubu Roxy v rámci akce Bandzone.cz showcase představí šest nejnadějnějších českých kapel.

Bandzone.cz showcase 2010

24.11. 2010, ROXY, Praha

Vstupné 90 Kč v předprodeji u vystupujících kapel / 120 Kč na místě

Potvrďte svou účast na FACEBOOKU UDÁLOSTI BANDZONE.CZ SHOWCASE

Vystoupí:

Dirty Blondes - http://bandzone.cz/dirtyblondes

Indienami - http://bandzone.cz/indienami

Killerpanda - http://bandzone.cz/killerpanda

Libido&The Mans – http://bandzone.cz/thelibido

Momma Knows Best - http://bandzone.cz/mkb

The Beadbeat - http://bandzone.cz/thebeadbeat

 

Po úspěšné loňské premiéře formátu koncertních showcase přichystal Bandzone.cz druhý ročník akce, v rámci které představuje publiku a lidem z hudebního průmyslu své tipy na budoucí hvězdy.

Princip Bandzone.cz showcase je jednoduchý. Náš tým vybere ty nejlepší mladé kapely, které se za tento rok objevily. Každá dostane půl hodinový prostor v rámci programu večera. My se postaráme o účast novinářů, pořadatelů festivalů a dalších lidí z hudebního průmyslu, kteří mohou kapelám pomoci. Dál už je jen na kapelách, aby ze sebe vydaly maximum, získaly si publikum na svou stranu a předvedly se v tom nejlepším světle.,“ říká Michal Novák, zakladatel Bandzone.cz

Loňský Bandzone.cz showcase pomohl např. kapele The Pooh k uzavření spolupráce s agenturou Charm music a následnému vystoupení v roli hostů na koncertech Green Day či Black Rebel Motorcycle Club. Kapelu Hentai Corporation jsme zase mohli vidět v roli předskokanů legendárního Slashe. Většina kapel z prvního ročníku Bandzone.cz showcase se pak objevila na letních festivalech vč. těch největších jako je např. Rock for People, Jam rock či Trutnov open air.

Kromě skvělé možnosti pro kapely jsou tyto večery i velká zábava pro diváky. Bandzone.cz showcase je dynamický formát, na pódiu se stále něco děje. Pokud vás jedna kapela nebaví, stihnete tak akorát rychlé pivko s kamarády a už vystupuje další interpret.,“ dodává k pozvánce Antonín Sebastian Milata z Bandzone.cz, který bude večer moderovat  spolu s Adamem Vopičkou, frontmanem nedávno zaniklé formace Fake Tapes.

Pokud tedy chcete vidět výběr projektů, které mají šanci na české hudební scéně v následujícím roce prorazit, přijďte se podívat do Roxy ve středu 24.11. Pozor, koncert začíná již v 18:30! Pořadí kapel se losuje až těsně před začátkem, tak doražte včas, aby vám neutekl váš případný favorit.