Kategorie "Pozvánky" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Kategorie Pozvánky
Quiksilver Wake Jam

Seph

Neděle plná muziky a adrenalinových sportů čeká všechny návštěvníky Wake Jamu. My u toho budeme, dorazíš i ty? Vstup je zadara.

 

celý článek


StudentFest již potřetí, tentokrát na apríla!

HK

Na apríla, 1.dubna, Praha již potřetí ožije jednodenním přebíhacím festivalem Student Fest.
Ve 4 pražských klubech se představí kromě vybraných nadějných studentských kapel z celé Republiky také známí a profesionální umělci.
Na čtyřech pódiích je od sedmi večer až do ranních hodin připravena žánrově bohatá nabídka skvělé hudby, a tak si každý z návštěvníků může vytvořit svůj vlastní program sám, podle svého vkusu. 

celý článekČesko-slovenská soutěž Starter pomalu míří do finále!

Seph

Začátkem ledna proběhly v rámci soutěže Starter dva semifinálové večery. První se uskutečnil v pražském Retro Music Hall, kde se o přízeň diváků utkaly tyto kapely: COOKIES, TWO MEN, CRIMINAL COLECTION a SINUHET. Druhý koncert proběhl o dva dny později v bratislavském klubu Loft, kde se veřejnosti představily kapely THE NOW, SÁM SEBOU, THE PARANOID a EA.

celý článek


Nescafé Starter jde do semifinále

HK

Začátek ledna patří semifinálovým koncertům soutěže Starter, která vznikla za podpory značky NESCAFÉ. Koncerty v podobě live vystoupení kapel, které postoupili ze základního kola, proběhnou v Praze a Bratislavě. 

celý článek


CHTĚL BYS NA HUDEBNÍ WORKSHOP DO TOKIA?

HK

Láká Tě zúčastnit se Red Bull Music Academy 2011 v Tokiu? A co to vlastně je ta vysněná akademie? Je zajímavá i pro české hudebníky z kapel, které jsou na Bandzone? Možnost tu rozhodně je a stojí za to se přihlásit!

celý článekGorgoroth European Tour 2010 aneb Severská temnota opět nad Evropou

HK

Po říjnové exkurzi do hlubin Inferna v podání švédských Watain, přináší MetalGate další blasfemický večer. V listopadu 2010 se jedna z ikon norského black metalu, formace GORGOROTH, vydá na druhou část svého evropského turné, zasvěceného aktuálnímu albu „Quantos Possunt ad Satanitatem Trahunt“, tentokráte do těch koutů Evropy, na které se takříkajíc nedostalo během dubnové první části.

celý článek