Kategorie "Novinky" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Kategorie Novinky


“Kolik stojí videoklip?” Klip pro kapelu Divokej Bill

mustti

Koncem minulého roku jsme vám přinesli společně s projektem Videoflot , portálem pro tvůrce videií, první článek z nové série “Kolik stojí videoklip?”, v níž se zaměřujeme na velmi specifickou kategorii videí - hudební klipy. Na rozdíl od výstředního animovaného počinu z minulého článku půjde tentokrát o video z úplně jiného soudku. Ukážeme si totiž točený klip k songu Unisono všeobecně známé kapely Divokej Bill. Ve videu se vystřídalo nejen všech osm členů kapely, ale i fanoušci, přátelé, manažer a dokonce i rodiny a děti muzikantů. Celkově si tak “unisono” zazpívalo úctyhodných 111 účinkujících s věkovým rozmezím přes 80 let!

celý článek


Je tu opět Movember a celý BZ tým jde do kníra!

Majkláč

Pánové, začal Movember. Pokud chcete tohle hnutí bojující proti rakovině prostaty podpořit, oholte se a nechte si narůst knír. Zaregistrujte se na stránkách http://cz.movember.com a nechte své okolí po dobu jednoho měsíce podivovat se nad tím, co všechny najednou popadlo. Povězte jim o podstatě téhle akce – zvýšit informovanost o nemoci a také pomoci při získávání prostředků na její výzkum. A pak to s námi přijďte na konci listopadu do SaSaZu zapít.

celý článek

Bandzone oslaví už 6. narozeniny!

Seph

Již potřetí pořádá server Bandzone.cz v rámci oslav svých narozenin velkou party spojenou s koncertem předních českých kapel i nových hudebních objevů. Tentokrát se uskuteční v pražském Lucerna Music baru, a to v úterý 26.4. od 19:30. Jak je u „Bandzone.cz Night“ zvykem, vstup je pro všechny zdarma!

celý článek


Bandzone 3.0 - nové funkce a opravy #2

ʕ •ᴥ•ʔ křupavoučká jitrnice

Protože jsme slíbili, že vás budeme pravidelně informovat o opravách / nových funkcích na Bandzone.cz, přinášíme vám seznam změn, které od vydání posledního článku v blogu proběhly.

celý článek


Bandzone.cz 3.0 - nové funkce a opravy chyb

ʕ •ᴥ•ʔ křupavoučká jitrnice

Chtěli bychom poděkovat vám všem, kteří nám posíláte hlášení o chybách i návrhy na zlepšení. Pomohlo nám to (a stále pomáhá) odhalit problémy, které bychom sami jen obtížně hledali. Chápeme, že navenek to může vypadat tak, že se vašimi reporty nikdo nezabývá, proto jsme se rozhodli vás články v tomto blogu pravidelně informovat o opravách chyb a nových funkcích, které do systému přidáváme.

 

celý článek


Bandzone.cz verze 3.0 právě spuštěna!

Hujer

Tento blog si klade za cíl vám v rychlosti představit, v čem je vlastně nová verze jiná. Stará verze za tři fungování roky narazila na hranice rozvoje, kdy už bylo velmi obtížné do ní přidávat nové funkce. A po těch třech letech nám samozřejmě také šlo o oživení vzhledu celého webu. Dovolte nám, prosíme, představit jednotlivé novinky v bodech:

celý článek


Kapely, už vám nebudeme mazat oznámení vašim fanouškům!

Hujer

Je to už dlouho, co jsme zavedli opatření proti spamu a začali pomocí robota mazat hromadně rozesílané zprávy. Donedávna se nerozlišovalo, kdo komu píše – prostě se jednou denně smazaly všechny hromadné příspěvky. Teď jsme do systému mazání přidali výjimku: nebudou se mazat příspěvky, které kapela zasílá svým jménem svým fanouškům. Tyto zprávy je možno pokládat za vyžádané. Pevně věříme, že změnu uvítáte a že si uvědomíte i jistou zodpovědnost ke svým fanouškům: když je budete zbytečně štvát, můžete o ně přijít.

celý článek