Článek "Bandzone je *Domácí web roku* dle magazínu FILTER…" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek Bandzone je *Domácí web roku* dle magazínu FILTER !

Bandzone je *Domácí web roku* dle magazínu FILTER !

Sebastian

Jsme moc šťastní, že vám můžeme oznámit, že Bandzone.cz byl vyhlášen redakcí magazínu FILTER za "Domácí web roku 2008" !

Z tohoto ocenění máme obrovskou radost! Děkujeme samozřejmě našim maminkám, tatínkům, babičkám, dědečkům, bohu atd., ale hlavně a především děkujeme Vám, návštěvníkům Bandzone.cz, kteří společně s námi ŽIJETE HUDBOU - sledujete kapely na Bandzone, chodíte na koncerty, děláte si s námi srandu z prapodivných anket typu "Český Slavík" a všelijak jinak se snažíte změnit tvář české hudební scény k lepšímu. Vám všem patří naše velké DÍKY!

A protože tuto cenu jsme získali od magazínu, který si klade podobné cíle jako Bandzone a jehož redakce si opravdu vážíme, rozhodli jsme se ji FILTERu vrátit a udělit mu cenu týmu Bandzone.cz "Časopis roku 2008" !

Lednové číslo magazínu FILTER, které nevyšlo v tištěné podobě, ale pouze on-line, si můžete stáhnout po kliknutí na tento odkaz (pravé tlačítko myši - uložit odkaz jako)

Případně si ho můžete přečíst přímo na internetu ZDE