Článek "Bandzone oslaví už 6. narozeniny!" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek Bandzone oslaví už 6. narozeniny!

Bandzone oslaví už 6. narozeniny!

Seph

Již potřetí pořádá server Bandzone.cz v rámci oslav svých narozenin velkou party spojenou s koncertem předních českých kapel i nových hudebních objevů. Tentokrát se uskuteční v pražském Lucerna Music baru, a to v úterý 26.4. od 19:30. Jak je u „Bandzone.cz Night“ zvykem, vstup je pro všechny zdarma!

Obrázek ke článku blogu: Bandzone oslaví už 6. narozeniny!

Na jaké kapely se můžete těšit? Dorazí dokonce i jedna zahraniční hvězda, a to polská indie-coreová úderka Searching for Calm. Další interpreti už budou čistě z domácí scény – hanspaulští Tata Bojs v akustickém „vozembouch“ setu zřejmě představí i jednu zbrusu novou skladbu. Překvapením bude set ceněných Charlie Straight, kteří se představí bez bubeníka a budou proto muset vymyslet koncepci odlišnou od jejich standardních koncertů. Temní elektroničtí hip hopeři WWW zaútočí na smysly návštěvníků svou abstraktní dekadencí. The Pooh z Kaplice, které jste mj. mohli vidět jako předskokany Green Day, předvedou zač je toho stoner rock po vzoru Queens of the Stone Age. Zpěvačka Libido, nová femme fatale české hudební scény, se představí akusticky za doprovodu Adama Piafa z The Prostitutes. A konečně černý kůň celé Bandzone.cz Night – Super Tuzex bros.! Nová kapela talentovaného Tuzexe (Sunshine, ex-Scissorhands), která na narozeninách Bandzone zažije svou ostrou koncertní premiéru a slibuje nezapomenutelnou show!

 

Když jsme s Bandzone začínali, po nocích ho programovali a ve svém volném čase se scházeli nad projektem, který měl být pouhým koníčkem, nikdy by nás nenapadlo, že naroste do takovýchto rozměrů a bude ovlivňovat celou českou hudební scénu. Moc dobře si uvědomujeme, že by se to nepovedlo bez obrovské podpory našich návštěvníků a fanoušků Bandzone. Bandzone.cz night je naším malým poděkováním vám všem. 

 

Vystoupí:

 

Tata Bojswww.tatabojs.cz

Charlie Straighthttp://bandzone.cz/charliestraight

WWWhttp://bandzone.cz/wwwneurobeat

Super Tuzex bros.http://bandzone.cz/supertuzexbros

Libidohttp://bandzone.cz/thelibido

Searching for Calm (PL) – http://bandzone.cz/searchingforcalm

The Poohhttp://bandzone.cz/thepooh

 

Vystupující umělce vždy vybíráme jako mix ruzných stylů, abychom potěšili fanoušky a zároveň jim rozšířili hudební obzory. Jedno mají ale společné, všechny tyto kapely nás nesmírně baví.

Vstup ZDARMA

 

Bandzone.cz tým se na vás těší v úterý 26.4. v Lucerna Music Baru v Praze.

 

» Facebook událost pro 6. narozeniny