Článek "Ceny FILTERu - Lucerna Music Bar - majkláčovo…" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek Ceny FILTERu - Lucerna Music Bar - majkláčovo očima

Ceny FILTERu - Lucerna Music Bar - majkláčovo očima

Majkláč

Tak to byla zase jednou party! Já to říkám vždycky, když už se Majkláč pokouší o tanec, je to známka toho, že se skvěle baví a k tomu, že je dost na mraky. A včera jsem se skutečně chvilku o cosi, co mohlo připomínat moderní tanec, pokoušel.

Dorazili jsem až na Lemkeho v téměř kompletní sestavě, tedy já (majklac), Sebastian (za doprovodu Terky) a Hujer. První to rozjela Cartonnage a byl to masakr. Disco smrt kotel pop rozhýbal většinu příchozích, značně zhýčkaných vstupným zdarma. Chvíli jsme s Terkou laborovali nad tím, jestli je lucerna pro tento večer tak vyzdobená, nebo jestli tam po silvestru ještě nestačili uklidit. V každém případě rozházené konfety a třpytivé ústřižky všude po zemi neustále navozovaly takový ten správný party feeling.

Tata bojs akusticky mě bavili ještě o něco méně, než Tata bojs na běžný způsob. Přesto však musím pochválit zvuk, který byl ten večer skutečně prvotřídní.

Skyline jsem vnímal pouze v jejich rozjezdu kdy Marka (pro ten večer jsem si ji přejmenoval na Olgu Šípkovou) přiskákala z backstage na pódium a nějak jakoby se v ní to skákání zaseklo a ne a ne povolit. Každopádně Skyline jsou naprosto oprávněně označováni za jednu z nejrozjetějších domácích kapel a jestli budete někdy pořádat tanečně laděnou party, pozvěte si právě je.

Wladimira, který slíznul cenu nejprestižnější, tedy desku roku, jsem bohužel proklábosil v dámské společnosti popíjejíc víno rychlostí běžnou pro popíjení piva.

Pak se mi zřejmě podařilo vnést trochu více emocí do debaty Andyho a Šmityho na téma debut album Sunflower Caravan, popřát Markétě ze SONY upřímnou soustrast k upadajícímu vlivu Labelů na hudební scénu, zjistit, že Karol ze streamu pokoukává po teplém místečku v oblastní MTV, pozdravit se s Petrem Peřinou a zjistit, že subskripce neomezených downloadů na i-legálně si vedou docela dobře, urazit přítelkyni producenta Borise Carloffa přirovnáním k herečce Janě Bouškové, naplánovat s producentem Ecsonem Waldezem způsob nahrávání nové desky switch, prohodit pár vět s nějakou angličankou, která s sebou přivedla přítele, který hrál ve STOMP a ještě společně se Sebastianem předat Pierrovi, šéfredaktorovi Filteru naší bandzone.cz slavnostní plaketu, kterou jsme jim vyrobili jakože za časopis roku a ze které měli údajně velkou radost. To vše jsem zakončil vykouřením jedné třešňové DJARUM cigarety, která se mnou tak zatočila, že mi bylo jasné, že večer se chýlí ke konci.

Okolo druhé hodiny ranní jsem zapnul svůj přehrávač a vyrazil pěknou procházkou na Masarykovo nádraží, odkud mi jede nočka až domu.

Byl to skvělý večer, atmosféra, muzika, přátelé,.. všechno klaplo. Kdyby tu noc Hujerce někdo nevytrhnul mobil z ruky a neutekl kamsi ul. Pol. vězňů, byl to večer úplně bezchybný!

Tak koho z Vás potkám na příštím mejdle no?

Majkláč
Bandzone.cz