Článek "COCOTTE MINUTE VYHLAŠUJÍ KONKURS NA KLÁVESÁKA" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek COCOTTE MINUTE VYHLAŠUJÍ KONKURS NA KLÁVESÁKA

COCOTTE MINUTE VYHLAŠUJÍ KONKURS NA KLÁVESÁKA

HK

Pražská rocková úderka COCOTTE MINUTE hledá posilu za klávesy. “Jestli umíš hrát na piáno - klávesy, máš kvalitní vlastní vybavení,  umíš stavět a programovat beaty a loopy, máš cit pro harmonie, ovladáš minimálně základy editace a nahrávaní ve standartních programech a víš, že NIN, Marilyn Manson, Faith no More a Rammstein nejsou značky šamponů, pak jsi náš člověk” specifikuje své požadavky sama skupina.

Jste přesvědčeni, že všechna výše uvedená kritéria splňujete a dřímá ve vás talent, který jste zatím jen neměli možnost naplno předvést? Pak navštivte www.cocotteminute.org, kde se o pravidlech konkursu, jehož partnerem jsou Bandzone.cz a Kytary.cz, dočtete vše potřebné.

První kolo konkursu, během kterého můžete zasílat své demo ukázky na konkurs@cocotteminute.org, ten potrvá až do 31.10.2010.  

Druhé klání se uskuteční 4.11. v prostorách obchodu Kytary.cz na Pankráci, kde se všichni žhaví kandidáti utkají live.

Bude-li konkurs úspěšný a vzejde z něj pro kapelu nová posila, představí ji Cocotte Minute už 16.12. na jejich výročním vánočním koncertě v Lucerna Music Baru.

Více na www.cocotteminute.org