Článek "MetalGate potřetí, tentokrát pod širým nebem!" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek MetalGate potřetí, tentokrát pod širým nebem!

MetalGate potřetí, tentokrát pod širým nebem!

Sebastian

Trio pravých metalových festivalů pod hlavičkou MetalGate vyvrcholí akcí MetalGate OpenAir, která se uskuteční již 20.6. v areálu Vostrov v Mnichově Hradišti.

Letošní heavymetalová série MetalGate má za sebou dvě ze tří plánovaných akcí. V klubu Exit Chmelnice úspěšně proběhly MetalGate AWAKENING a MetalGate SPRING PRELUDE, kde se představily české, většinou mimopražské metalové kapely a obě akce byly velmi příjemné jak atmosférou tak předvedenými výkony interpretů.

V plném proudu je nyní příprava na vrchol série, červnový METALGATE OPEN AIR. Až se v sobotu 20.6.2009 v 15:00 otevřou brány areálu VOSTROV u Mnichova Hradiště, čeká návštěvníky pořádná porce českého a slovenského heavymetalu - Ador Dorath, Galadriel, Abstract Essence, Livores Mortis, Hyperion, Amortez a Bad Face a k tomu třešnička v podobě holandského headlinera GOD DETHRONED.

Vystoupení této skupiny, hrající melodic death metal, začíná ve 20:00 hod. a bude věnováno prezentaci jejího nejnovějšího alba "Passiondale".

Jako na ostatních akcích METALGATE je i na OPEN AIR připravena pro návštěvníky řada benefitů. Po úspěchu MetalGate Happy Hour jsme připravili podobnou záležitost, což znamená, že prvních 40 platících návštěvníků dostane poukázku na dvě piva zdarma. Každý 50-tý návštěvník pak obdrží zdarma tričko z minulého ročníku MetalGate a k tomu též zdarma zcela nové tričko vytvořené pro MetalGate 2009.

Na festivalovém webu též probíhá soutěž o 6 lístků na METALGATE OPEN AIR. V přípravě jsou ještě další výhody pro návštěvníky METALGATE 2009, proto pozorně sledujte naše webové stránky.

Vstupenky na METALGATE OPEN AIR lze zakoupit v předprodeji v síti Ticketportal (www.ticketportal.cz) nebo po telefonické domluvě přímo u pořadatele akce. A samozřejmě také na místě v den konání akce od 12:00.

Profil METALGATE OPEN AIR v sekci Bandzone partnerských festivalů najdete ZDE