Článek "MetalGate Season Enclosure 2010" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek MetalGate Season Enclosure 2010

MetalGate Season Enclosure 2010

HK

První říjnový víkend, konkrétně v sobotu 2.10.2010, bude patřit druhému ročníku akce MetalGate Season Enclosure, která, po vzoru prvního ročníku, uzavře pásmo kmenových akcí MetalGate v roce 2010, jenž odstartovalo v květnu akcí MetalGate Spring Prelude a kulminovalo na MetalGate OpenAir 2010.

A na co se můžete v říjnu těšit? Předně na nového headlinera v podobě řeckých temných mystiků Septicflesh, kteří tak nahradili Rotting Christ, vypadnuvších z důvodu zranění zpěváka Sakise při autonehodě, na čelní pozici lineupu akce. Septicflesh budou v říjnu dokončovat práce na novém albu, nástupci velmi pozitivně hodnocené desky „Communion“, během čehož si odskočí na dva dny k nám do Prahy a vystoupí právě na MetalGate Season Enclosure 2010, což samo o sobě slibuje důstojný hudební zážitek.

Zbytek sestavy bude rovněž stát za to, o což se postarají vesměs zástupci domácí metalové scény. Předně k nám zavítají z Ostravy Silent Stream of Godless Elegy v rámci svého podzimního turné představující novou desku této ethno-doomové kapely. Spolu se SSOGE vyrážejí na toto turné i kolegové z crossover-metalových Endless, na které se rovněž můžete těšit.

Soupisku účinkujících pak zkompletuje jednak kapela Public Relations, rovněž z Ostravy, a její experimentální dominant artcore, a jednak zástupce slovenské metalové scény, formace Corrupted Melody.

Tento zajímavý říjnový metalový večer odstartuje v 18:00 v Prostoru ABATON v pražských Holešovicích (Na Košince 8, Praha 8).

Vstupenky jsou k dostání za 330 Kč na místě nebo za 270 Kč v předprodeji v síti Ticketstream.

Více informací naleznete na stále aktualizovaných stránkách www.metalgate.cz

Partneři akce: Music City, rockový magazín SPARK, gothic & metal shop Red Raven, hudební server nezávislé české hudební scény PublicZone