Článek "Podzim v New Yorku je kouzelný. Prožij ho hudbou." - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek Podzim v New Yorku je kouzelný. Prožij ho hudbou.

Podzim v New Yorku je kouzelný. Prožij ho hudbou.

Seph

Chceš strávit dva týdny v New York City s hudebními talenty z celého světa? Bavit se od rána do večera muzikou, diskutovat s odborníky, skládat muziku na špičkové technice, hrát v místních klubech a nedělat nic jiného? Přihlaš se na Red Bull Music Academy. Uzávěrka přihlášek končí už 2. dubna.

 

Obrázek ke článku blogu: Podzim v New Yorku je kouzelný. Prožij ho hudbou.

Red Bull Music Academy je vysněný workshop pro muzikanty, producenty, lovce vinylů, zpěváky, MCs, orchestrální skladatele či třeba digitální beatmakery. Bez omezení žánru a profesionality. Mladí lidé se účastní přednášek světových legend, (spolu)práce ve studiích pod vedením zkušených mistrů, nezapomenutelných nočních jamů a živých vystoupení s tou nejlepší atmosférou.

Je to o unikátních zážitcích se stejně naladěnými lidmi z různých koutů světa. Hudba může být smysluplnou celoživotní náplní i v Česku. Kreativita je zde jediná měna, hudba, kterou žijeme a za kterou si stojíme.

Během posledních patnácti let obletěla Red Bull Music Academy svět. Nálož kreativní inspirace rozdávala tvůrcům hudby ve městech jako Madrid, Dublin, Berlín, Londýn, Kapské Město, Řím, Seattle, Melbourne, Sao Paulo či Toronto. Uzávěrka přihlášek na letošní Red Bull Music Academy končí 2. dubna.

Všechny potřebné informace ohledně Red Bull Music Academy najdeš na www.redbullmusicacademy.com a www.redbull.cz/musicacademy.