Článek "Přihlašování kapel do Megaton Fashion Show 2011…" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek Přihlašování kapel do Megaton Fashion Show 2011 začíná!

Přihlašování kapel do Megaton Fashion Show 2011 začíná!

Seph

Merchandise a cédéčka patří ke kapele asi jako struny na kytaru...

Obrázek ke článku blogu: Přihlašování kapel do Megaton Fashion Show 2011 začíná!

Až do konce října mohou kapely libovolných žánrů a designeři/designerky libovolných stylů přihlašovat návrhy svých bookletů, merchandise oblečení a plakátů do 3. ročníku soutěže o nejlepší music art design pro rok 2011. Z prosincového hlasování na facebookových stránkách Megaton Production pak vzejdou vítězové ve třech kategoriích – nejlepší booklet, nejlepší merchandise a nejlepší plakát. Slavnostní vyhlášení proběhne 15. prosince v Paláci Akropolis v rámci módní přehlídky kapelových triček, kde se v roli modelů a modelek představí samotní členové a členky zúčastněných kapel.

Relevantní jsou návrhy zrealizované v období listopad 2010 – říjen 2011. Návrhy je možné posílat na e-mailovou adresu info@megatonproduction.cz. Prostřednictvím stejného mailu je možné získat veškeré informace i posílat tipy na zajímavé booklety a trička, jejichž autory pak organizátorky samy kontaktují.

V minulých ročnících se na molu objevili například: Toxique, Pipes and Pints, Xindl X, Skyline, The.Switch a Atari terror. Výtěžek z akce putuje každoročně Nadaci Terezy Maxové Dětem.