Článek "Reaping Death Tour Europa 2010, Česká republika" - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog - Článek Reaping Death Tour Europa 2010, Česká republika

Reaping Death Tour Europa 2010, Česká republika

HK

METALGATE vás všechny zve na unikátní black metalový večer plný bafometů, obrácených křížů a satanských litanií, který proběhne v sobotu 23.10.2010 v Matrix klubu v Praze na Žižkově (Koněvova 13, www.matrixklub.cz). 

Po tříleté pauze vyráží na turné jedna z ikon švédského černého kovu, kapela WATAIN, aby naplno a pořádně představila svůj poslední počin, album „Lawless Darkness". Jak stojí v oficiálním tiskovém prohlášení Watain: „Konečně jsou stezky prošlapány a pakty uzavřeny pro pochod Žnoucí Smrti". Tato nesvatá pouť napříč Evropou zavítá i do Čech. Kapela dále slibuje, že během tohoto turné budou Watain ještě extrémnější než kdykoliv předtím.

A nebudou sami. Spolu s Watain vyráží na turné blackened trash/death metal formace Deströyer 666, původem z Austrálie, momentálně operující z Holandska. Tato kombinace tvoří vskutku vražednou smečku, abychom parafrázovali samotné Watain, kterou na turné doplní ještě třetí kapela, francouzští black metalisté Otargos.

V rámci české zastávky Reaping Death Tour se k celé trojici připojí dvojice speciálních hostů, českých vyslanců Inferna, a to blackové kapely Root a Zlo.

Tento svátek černého kovu startuje v 18:00. Vstupenky jsou k dostání za 330 Kč na místě, nebo za 270 Kč v předprodeji v síti www.ticketstream.cz

Více informací naleznete na stále aktualizovaných stránkách www.metalgate.cz

Partneři akce: Music City, rockový magazín SPARK, gothic & metal shop Red Raven