Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Blog


Jaký je váš názor na českou hudební identitu?

Seph

Jaroslav Raušer nám zaslal do Bandzone velmi zajímavý dopis, který byl původně určen pro uzavřenou konferenci České hudební rady. Zcela jistě se stane i velkým podnětem pro diskuzi v rámci veřejné debaty Rady Českého rozhlasu o hudební dramaturgii CRo 1 a ČRo 2, která se uskuteční 1. prosince.

"Pozorne jsem to procetl a moc se mi to libi. Ma to hlavu a patu, svym zpusobem me to zase trochu nakoplo. Je to tak pekne napsane, ze bych to rad zverejnil v nasem blogu." Majkláč

S laskavým svolením od Jardy vám dáváme dopis k přečtení a velmi oceníme, pokud se do diskuse zapojíte i vy.

celý článek


Petra Hermanová na Red Bull Music Academy

Seph

Podívejte se jak to vypadá, když se sejde třicítka mladých hudebníků, kteří budou za pár udávat směr novým hudebním trendům. Letos se na akademii probojovala i Petra Hermanová z kapely Fiordmoss.

celý článekJe tu opět Movember a celý BZ tým jde do kníra!

Majkláč

Pánové, začal Movember. Pokud chcete tohle hnutí bojující proti rakovině prostaty podpořit, oholte se a nechte si narůst knír. Zaregistrujte se na stránkách http://cz.movember.com a nechte své okolí po dobu jednoho měsíce podivovat se nad tím, co všechny najednou popadlo. Povězte jim o podstatě téhle akce – zvýšit informovanost o nemoci a také pomoci při získávání prostředků na její výzkum. A pak to s námi přijďte na konci listopadu do SaSaZu zapít.

celý článek20 000,- za cover Nirvany!

Seph

Hymna všech rockerů 90. let – drásavý evergreen Smells Like Teen Spirit od grungeové kapely Nirvana – se dočkal už bezpočtu předělávek. O vlastní cover verzi se teď mohou pokusit všechny tuzemské kapely, DJs, orchestry, soubory, sólisté i další hudební experimentátoři, kterým je určen další ročník soutěže festivalu Struny podzimu O2 Extra šance.

celý článek